טרנזילה - חותם אבטחה Tranzila Verified
מסחר אלקטרוני - חברת סליקה באינטרנט

אבטחת מידע
האם האתר שלך מוכן לתקן PCI?
? מה זה סליקה
תאור מערכת סליקה
לקוחות טרנזילה
מאמרים - מסחר אלקטרוני
אימות עסקה - חותם אבטחה
מסופי סליקת אשראי
הוראות קבע - מס"ב
חברות אשראי בישראל
לקוחות סליקה ממליצים
ליצירת קשר
אישורים ואסמכתאות
חוקים תקנות ומשפט
כרטיסי אשראי בעתונות
אתר זה מוגן מפריצות!
למד איך

HACKER SAFE אבטחת מידע
אבטחת אתרים
סליקת אשראי מהפכנית
3D Secure - עסקה בטוחה
סליקה בטוחה - Verify by Visa
סליקה בטוחה - Secure Code
איחסון אתר

Tranzila Verified - חותם אבטחה - זיהוי סוחרצוות הפיתוח של Tranzila ממשיך לשקוד על פיתוח ושיפור השירות. בימים אלו חנכנו עבורכם את Tranzila Verified , מערכת יחודית מבית היוצר של InterSpace, המאפשרת לגולשי האינטרנט להיות בטוחים שאכן הם נמצאים באתר שלכם ולא באתר מתחזה.

Tranzila Verified מאמתת בזמן אמת את זהות האתר ובעליו ומחוללת באתרים, בעזרת טכנולוגיה חדשנית, חותם אימות, המשמש כמאין תעודת יושר אלקטרונית שאיננה ניתנת לזיוף. המערכת מאשרת לגולשים שהם אכן נמצאים באתר המשתמש במערכת Tranzila לסליקת כרטיסי אשראי בזמן אמת ובמערכת Tranzila Verified
לבדיקת זהות הסוחר. המערכת מאפשרת לגולשים רמה נוספת של אבטחה ואמינות בעת מסירת אינפורמציה, או בעת ביצוע עסקאות מסחר אלקטרוני.

במקביל לצמיחתו של תחום המסחר האלקטרוני, עלה מספרם של מקרי ההתחזות וההונאה ברשת. גולשים רבים חוששים לעשות "עסקים אלקטרוניים" כיוון שחוששים ליפול קורבן לנוכלים שעל ידי טכנולוגיות התחזות (spoofing) מוציאים במירמה פרטים רגישים ואף פרטי כרטיסי אשראי שבבעלותם. Tranzila Verified נבנתה על מנת ולהעניק מענה לגולשים הנרתעים מאפשרויות ליפול קורבן למזימות מירמה אלקטרונית. לסוחרים באינטרנט המערכת מאפשרת להוסיף נדבך אבטחתי חשוב המקנה אמינות לפעילות האון-ליין שלהם. לחברות האשראי, המשקיעות מאמצים אדירים בכדי להחשף ככל שפחות לסיכוני הונאה המערכת מאפשרת להקטין סיכונים ולהגדיל את היקף סליקת האשראי באינטרנט.


חותם המערכת המוצג באתר הסוחר נבנה באפן דינמי ובזמן אמת, גורם שהופך את העתקתו וזיופו למשימה כמעט בלתי אפשרית. Tranzila Verified מחוללת את החותם עבור הגולש ברגע כניסתו לאתר הסוחר ומציגה עבורו את פרטי הסוחר, את התאריך ואת השעה בה זהות הסוחר נבדקה. שמירת החותם כקובץ איננה אפשרית עקב היווצרותו באפן דינמי. הקלקה על החותם תעלה חלון ובו ניתן לקבל את כל הפרטים על הסוחר וכן אישור שזהות הסוחר נבדקה ואומתה. בנוסף מופיעה בחלון אישור חברת האשראי דרכן נסלקות העסקאות האלקטרוניות.


הערה: זיהוי פרטי הסוחר ניתנים לחשיפה בשפות עברית ואנגלית לפי בחירה

מפתח הצפנהחשבוניות  |  חסימת הונאות  |  סליקה בטוחה  |  תרומה לקהילה
אירוח שרת  |  דומיין  |  איחסון אתרים