טרנזילה - תעודת SSL
מסחר אלקטרוני - מערכת סליקה באינטרנט

אבטחת מידע
האם האתר שלך מוכן לתקן PCI?
? מה זה סליקה
תאור מערכת סליקה
לקוחות טרנזילה
מאמרים - מסחר אלקטרוני
אימות עסקה - חותם אבטחה
מסופי סליקת אשראי
הוראות קבע - מס"ב
חברות אשראי בישראל
לקוחות סליקה ממליצים
ליצירת קשר
אישורים ואסמכתאות
חוקים תקנות ומשפט
כרטיסי אשראי בעתונות
אתר זה מוגן מפריצות!
למד איך

HACKER SAFE אבטחת מידע
אבטחת אתרים
סליקת אשראי מהפכנית
3D Secure - עסקה בטוחה
סליקה בטוחה - Verify by Visa
סליקה בטוחה - Secure Code
איחסון אתר

אבטחת מידע באמצעות תעודת SSLSSL בחינם
למעונינים לחסוך, ניתן להשתמש במפתח ההצפנה SSL השיתופי שלנו, ללא עלות

SSL בסביבת האירוח הבטוח
ללקוחות אחסון אתרים בשרתי חברת אינטרויז'ן, ניתן לקבל מפתח הצפנה SSL יעודי בשם הדומיין שלך. היתרון בשיטה זו היא שהמשתמש באתרכם יוכל לאמת את זהותכם ואמינות האתר תתחזק.
Root 256 Bit SSL certificate :
עלות סביבת האירוח הבטוח: 7.95 $לחודש + דמי הקמה חד פעמים בסך 19.95 $.

SSL לאתרים מקצועיים
בין אם האתר מתארח ב-שרתים יעודיים או בסביבות אירוח אתרים אחרים, מומלץ לרכוש מפתח הצפנה SSL ייעודי שהונפק על ידי חברה מובילה. לרכישת תעודת SSL במבצע של חברת Geotrust / Verisign שכוללת גם זיהוי של בעל האתר.

SSL - Secure Socket Layer
הינו הסטנדרט המקובל להעברת מידע מאובטח באינטרנט. פרוטקולי SSL מאפשרים לדפדפן של הגולש לתקשר עם האתר שלך ובאופן שקוף מקים ערוץ תקשורת מוצפן. לאחר הקמת ערוץ מוצפן, הגולש יכול להעביר מידע כמו מספר כרטיסי אשראי בצורה מאובטחת בינו לבין האפליקציה באתר.

תפקיד ה- SSL
ראשית, הוא מאמת או מוודא שהשרת שאליו מחובר הגולש הינו אכן השרת הנכון. כלומר במידה ומדובר בתעודת SSL ייעודי שהונפק במיוחד עבור דומיין מיועד, לחיצה על סמל המנעול בתחתית הדפדפן תפרט לגולש עבור מי הונפק הרישיון (certificate).
שנית, SSL יוצר ערוץ תקשורת מאובטח, על ידי הצפנת כל המידע המועבר בין דפדפן האינטרנט של המשתמש לבין אתר אינטרנט. הדבר דומה למסמך המוגן בסיסמא - רק מי שבידו הסיסמא יוכל לקרוא את תוכן המסמך. בנוסף SSL מאפשר לוודא כי המידע שנשלח ממחשבך האישי יגיע בשלמותו, ללא טעויות וללא שיבושים, אל האתר. במידה והשרת מוצא כי קיימת טעות כלשהיא במידע המשודר אליו הוא ידרוש שידור חוזר אוטומטית מהדפדפן שלך. כך מתאפשרת העברת מידע בצורה מאובטחת וללא "שותפים" לא רצויים.

בדיקת האבטחה באתר
כאשר אתם נכנסים לדף התשלום של האתר, בדקו האם מופיעה //:https בשורת הכתובת והאם בתחתית הדף מופיע סמל מנעול נעול קטן. אם מופיע סמל זה, הדפדפן מזהה את האתר כמאובטח. לחיצה על סמל המנעול תציג את פרטי תעודת SSL. כדי לזהות את שיטת ההצפנה, מקמו את הסמן מעל המנעול. תופיע תווית קטנה, שבה כתוב סוג האבטחה. פרוטוקול SSL מבוסס על שיטת מפתח א-סימטרי, המכיל 2 מפתחות, כך שהודעה המוצפנת ע"י אחד יכולה להפענח רק ע"י השני ולהפך. הדבר נקרא: הצפנת מפתח ציבורי - מפתח פרטי. כדי שאתם תוכלו ליצור חיבור SSL עם שרת אינטנרט, אתם צריכים מפתח ציבורי ופרטי, וכן מספר זיהוי דיגיטלי מרשות הסמכה כלשהי.

מפתח הצפנהחשבוניות  |  חסימת הונאות  |  סליקה בטוחה  |  תרומה לקהילה
אירוח שרת  |  דומיין  |  איחסון אתרים