פייפאל וחברת טרנזילה
סליקה של פייפאל באמצעות טרנזילה

אבטחת מידע
האם האתר שלך מוכן לתקן PCI?
? מה זה סליקה
תאור מערכת סליקה
לקוחות טרנזילה
מאמרים - מסחר אלקטרוני
אימות עסקה - חותם אבטחה
מסופי סליקת אשראי
הוראות קבע - מס"ב
חברות אשראי בישראל
לקוחות סליקה ממליצים
ליצירת קשר
אישורים ואסמכתאות
חוקים תקנות ומשפט
כרטיסי אשראי בעתונות
אתר זה מוגן מפריצות!
למד איך

HACKER SAFE אבטחת מידע
אבטחת אתרים
סליקת אשראי מהפכנית
3D Secure - עסקה בטוחה
סליקה בטוחה - Verify by Visa
סליקה בטוחה - Secure Code
איחסון אתר

פייפאל - פתרון חדש מבית טרנזילה

PayPal טרנזילה Tranzila

טרנזילה מקבוצת אינטרספייס הינה חברת הסליקה הראשונה בישראל, ומן הבודדות מחוץ לארצות הברית אשר חתמה עם PayPal העולמית על הסכם שיתוף פעולה. שיתוף הפעולה בין טרנזילה לחברת הסליקה המקוונת הגדולה בעולם פייפאל, מאפשר ללקוחות טרנזילה להציע לגולשיהם לשלם באמצעות פייפאל.

בעלי עסקים וסוחרים באינטרנט המעוניינים להציע את אפשרות התשלום של פייפאל ללקוחותיהם יכולים לעשות זאת מהיום בקלות רבה עם תמיכה בישראל. מערכת טרנזילה שהינה מערכת סליקה וובית המובילה בישראל מציעה למשתמשיה את כל הממשקים הדוחות והניהול אשר תומכים בתשלומי פייפאל - ובעברית.

לקוחות טרנזילה קיימים המעוניינים להוסיף לאתר האינטרנט שלהם את אפיק התשלום של PayPal נדרשים לפתוח תחילה חשבון PayPal לעסקים. תהליך זה הינו פשוט ומהיר.

פייפאל וחברת טרנזילה - היתרונות המרכזיים

נוחות למשתמשי האתר
הגולשים שבאתר יכולים לבחור באפיק התשלום הנפוץ של PayPal, זאת בנוסף לאמצעי התשלום של כרטיסי אשראי. לקוח טרנזילה נהנה מניהול חשבון דרך ממשק אחד ויחיד.

חשבוניות אלקטרוניות באישור מס הכנסה
טרנזילה הינה החברה היחידה בישראל אשר מאפשרת הפקת חשבוניות אוטומטיות יחד עם ביצוע העסקה באמצעות פייפאל. החשבוניות נשלחות חתומות דיגיטלית לדואר האלקטרוני של הלקוח הסופי.

ניהול יעיל וחכם
כעת ניתן לנהל חשבון סליקה אחד תחת ממשק ניהול מתקדם יחיד, וכמובן, בעברית ! טרנזילה מאפשרת לכל סוחר להגדיר קבוצת נתונים המתאימה לו במיוחד ובכך להפוך את הממשק למערכת ניהול המותאמת בדיוק לעסק. טרנזילה הגדילה לעשות ופיתחה מערכת המאפשרת לה לקבל נתונים ממרכז הבקרה של PayPal, ולהציג טרנזקציות אשר לא התקבלו או אשר נעשו דרך ממשק האינטרנט.

טרנזקציות שלא הושלמו
טרנזילה פותרת בעיות מהותיות ללקוחות פייפאל. מערכת טרנזילה מאפשרת מעקב ניתור ודוחות גם על טרנזקציות שנכשלו או אשר נמצאים במצב של עיקוב זמני ב-PayPal.

יחס המרה גבוה יותר
גם על פי תוצאות המחקר של ענקית מחקרי האינטרנט HitWise, וגם לפי תגובותיהם של הלקוחות החדשים של טרנזילה אשר מנסים את הפתרון החדיש מוכיח חד משמעית - מתן אפיקי תשלום מרובים מעלים את יחס ההמרה של סגירת עסקאות באתרי אינטרנט.

הטמעה מהירה ונוחה
את אפשרות התשלום של פייפאל מאתר האינטרנט ניתן להטמיע בצורה מהירה ודינמית לחלוטין. הממשק הפשוט להתחברות לטרנזילה סליקת אשראי זהה לממשק של פייפאל, ובכך בעל האתר אינו נידרש לפיתוחי תוכנה נוספים מעבר להתאמות קלות.

ללא דמי הקמה
הוספת אפשרות התשלום של פייפאל ללקוחות טרנזילה קיימים אינו כרוך בעלויות הקמה.

תמיכה ושירות בעברית
לקוחות טרנזילה ממשיכים ליהנות מתמיכה ושירות אישי בשפה העברית, עם זמן המענה המהיר ביותר של דקה וחצי בממוצע בלבד.

כיצד פתרון פייפאל של טרנזילה עובד?

הוספת פייפאל לחשבונך מאפשר לך להציג תצורת תשלום נוספת לצד שלל תצורות התשלום הקיימות בטרנזילה. כפתור התשלום של פייפאל חוסך זמן יקר ללקוחותיך, ובכך מקטין את אחוז עזיבת הגולשים בעת הזמנת המוצר או השירות. הגולש לוחץ על כפתור PayPal Checkout, נכנס לחשבונו האישי, ומשלים את הרכישה במהירות.

מערכת טרנזילה הינה שקופה מבחינת הגולש, ומאיצה את תהליך ההתממשקות מול מערכות פייפאל. פייפאל טרנזילה

לפרטים נוספים אודות סליקה באמצעות פייפאל צור קשר באמצעות טופס הפניה או התקשר עכשיו: 073-222-4444מפתח הצפנהחשבוניות  |  חסימת הונאות  |  סליקה בטוחה  |  תרומה לקהילה
אירוח שרת  |  דומיין  |  איחסון אתרים