טרנזילה - סליקת כרטיסי אשראי
מסחר אלקטרוני - מערכת סליקה באינטרנט

אבטחת מידע
האם האתר שלך מוכן לתקן PCI?
? מה זה סליקה
תאור מערכת סליקה
לקוחות טרנזילה
מאמרים - מסחר אלקטרוני
אימות עסקה - חותם אבטחה
מסופי סליקת אשראי
הוראות קבע - מס"ב
חברות אשראי בישראל
לקוחות סליקה ממליצים
ליצירת קשר
אישורים ואסמכתאות
חוקים תקנות ומשפט
כרטיסי אשראי בעתונות
אתר זה מוגן מפריצות!
למד איך

HACKER SAFE אבטחת מידע
אבטחת אתרים
סליקת אשראי מהפכנית
3D Secure - עסקה בטוחה
סליקה בטוחה - Verify by Visa
סליקה בטוחה - Secure Code
איחסון אתר

סליקת כרטיסי אשראיתשלום באמצעות כרטיס אשראי, הנו הדרך הנפוצה והנוחה ביותר לביצוע חיובים ותשלומים בתצורות שונות, כגון:
מסחר אלקטרוני, הזמנות טלפוניות, תשלום בנקודות המכירה וכדומה.
TRANZILATMהמובילה בתחום פתרונות החיוב המתקדמים, הינה מערכת לחיוב אשראי או הוראות קבע בנקאיות, המספקת לסוחרים מתחומים שונים, כלים ומודולים לביצוע חיובים מתקדמים, המתאימים למטרות שונות.
עפ"י מחקרים שבוצעו בארץ ובעולם, מתחזקת המגמה, שבה יותר ויותר צרכנים, מבצעים קניות מרחוק, באמצעות אתרי מסחר שונים או באמצעות הזמנות טלפוניות למינהם ולצרכים אלו, מספקת מערכת סליקה טרנזילה את הפתרונות מתאימים, כגון:
מסוף אשראי - מסופי חיוב ידניים
מסופי סליקה אוטומטיים
מערכת חיובים של מנויים והוראות קבע
מערכות להפחתת הונאות
מערכת חשבוניות עם חתימה אלקטרונית

מבט כולל על אופן העבודה במערכת טרנזילה

החיבור למערכת טרנזילה הינו חיבור פשוט וידידותי, שלא כרוך בהתקנת רכיבי תוכנה כלשהם, על גבי מערכות הלקוח. מהנדסי טרנזילה יתקינו את מסוף סליקה באופן מיידי, כאשר את הפעלת מכלול הסליקה, כולל אישור חברות כרטיסי האשראי, ניתן יהיה להפעיל, בתוך 3-5 ימי עבודה, לאחר ובמידה והתקבל האישור מהחברות להקמת המסוף. אתר הסוחר יתממשק, דרך מערכת מאובטחת, למערכת טרנזילה של טרנזילה הממוקם בחוות השרתים מתקדמת של חברת InterSpace , 24 שעות ביממה, באמצעותו יבוצע אימות העסקות.

תשלום בנקודות המכירה והזמנות טלפוניות – הדור הבא

צוות הפיתוח של מערכת טרנזילה פיתח מודול חיוב חדשני, עבור סוחרים המבקשים לבצע חיובי אשראי באמצעות מסוף חיוב אשראי מתקדם. המסוף מאפשר לכל בעל עסק, חסכון ושיפור בזמני החיוב, הנהוגים במסופים המסורתיים (כספית, נורית וכדומה) תוך יעול ושדרוג שיטות העבודה הנהוגות בעסק.

בישראל פועלים ארגונים רבים, המפעילים מספר רב של אנשי שירות טלפונים, המקבלים הזמנות ממדינות שונות, כגון: שיחות טלפון, פניות בפקס, דוא"ל או פניות פנים מול פנים, כאשר עליהם לחייב, את הלקוחות המבקשים לרכוש את השירותים השונים בכרטיס אשראי, בזמן קצר וביעילות מירבית עבור בעל העסק ולשביעות רצונו של הלקוח.

השימוש מסוף וירטואלי, ימנע מצב בו מוקדנים עוזבים את עמדתם וניגשים לחייב את הלקוח בחדר אחר או גרוע מכך, ממתינים בתור (אחרי מוקדנים אחרים) על מנת לחייב את הלקוח, כאשר בזמן יקר זה, פוגעים ברמת השירות ומפסידים פניות חדשות. השימוש במסוף הוירטואלי יאפשר לכל מוקדן לחייב את הלקוח, מעמדת המכירה האישית שלו, בזמן תפעול מינימלי ולאפשר למנהל המחלקה, ניהול ובקרה מתקדמים הכוללים בקרה, על כמות העסקאות המוזרמות, כמות הכסף שחויב וכדומה וכל זאת בזמן אמת. למידע נוסף אודות מסוף אשראי.

מערכת המסופים הוירטואלים הותאמה לצרכים הבאים:

סוכנים ואנשי מכירות
חברות ביטוח
משרדי נסיעות
חברות ליסינג והשכרת רכבים
שירותי חילוץ וגרירה
פירמות לעריכת דין
משרדי ראית חשבון ויעוץ מס
חברות יעוץ שונות
אקדמיה
רשתות מזון מהיר
חוגים ומתנסים
חברות לניהול ועד בית
ועוד ...

מסחר אלקטרוני – תשלומים אונליין

מערכת טרנזילה מספקת לסוחרים מנגנון עיבוד כרטיסי אשראי בזמן אמת המאפשר קבלת אישור מיידי לביצוע העסקה. בתהליך הגולש ממלא טופס קניה מקוון ומאובטח הכולל את פרטי כרטיס האשראי שפרטיו מועברים למוכר (בעל האתר) ולחברות האשראי לבדיקת אימות הנתונים. אין עוד צורך ביצירת קשר ידני עם חברות האשראי לקבלת אישור עסקה.
מערכת סליקה טרנזילה תוך שניות מספר, תאשר או תבטל את עסקת האשראי ותרשום את העסקה לזכותך. אתרים רבים, כגון אתרי תוכן ותוכנה, חייבים לאפשר לגולשיהם את קבלת השירות בזמן אמת מיד לאחר התשלום, בנוסף במערכת ה- טרנזילה קיים ממשק ניהול ומעקב עיסקאות ידידותי ומפורט שיוכל לתרום לכל בעל אתר מסחרי, סדר ויעילות בתאום מול מחלקת החשבונות.

קבלת כרטיסי אשראי:

סליקה באמצעות מערכת טרנזילה תאפשר לכל בעל אתר אינטרנט קבלת תשלומים מגולשיו במגוון רחב של סוגי כרטיסי האשראי ישראליים ובינלאומיים כדלהלן:

מסחר אלקטרוני

מפתח הצפנהחשבוניות  |  חסימת הונאות  |  סליקה בטוחה  |  תרומה לקהילה
אירוח שרת  |  דומיין  |  איחסון אתרים