אודות טרנזילה חברת סליקה
מסחר אלקטרוני - מערכת סליקה באינטרנט

אבטחת מידע
האם האתר שלך מוכן לתקן PCI?
? מה זה סליקה
תאור מערכת סליקה
לקוחות טרנזילה
מאמרים - מסחר אלקטרוני
אימות עסקה - חותם אבטחה
מסופי סליקת אשראי
הוראות קבע - מס"ב
חברות אשראי בישראל
לקוחות סליקה ממליצים
ליצירת קשר
אישורים ואסמכתאות
חוקים תקנות ומשפט
כרטיסי אשראי בעתונות
אתר זה מוגן מפריצות!
למד איך

HACKER SAFE אבטחת מידע
אבטחת אתרים
סליקת אשראי מהפכנית
3D Secure - עסקה בטוחה
סליקה בטוחה - Verify by Visa
סליקה בטוחה - Secure Code
איחסון אתר

™TRANZILA – הדור הבא ל-חיוב כרטיסי אשראיאודות המערכת והחברה
חברת אינטרספייס בע"מ הוקמה בשנת 1997 על מנת ולספק לחברות מקומיות הזדמנות לקבל שירותי נוכחות באינטרנט תוך שימת דגש על מקצועיות, אמינות והגינות. כיום , אינטרספייס הנה מהחברות המובילות בישראל ל-אחסון אתרים, אירוח שרתים ניהול תשתיתי של אפליקציות אינטרנט מתקדמות ופתרונות מסחר אלקטרוני באינטרנט. החברה השקיעה ופיתחה חוות שרתים (datacenter) מתקדם באזור התעשייה החדש בנתניה, המשמש כמרכז הטכנולוגי לפעילותיה. לאינטרספייס שיתוף פעולה הדוק עם חברת התקשורת המובילה בעולם NTT/Verio, וכן גם עם Intel, HP, Microsoft, Geotrust/Verisign, Mcafee, ואחרות. אינטרספייס כבשה בהצלחה מרובה את שוק מסחר אלקטרוני המקומי עם טרנזילה, שרותי סליקת כרטיסי אשראי, הפתרון המוביל בישראל ל-סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט.

בהצטרפותכם למעגל לקוחות אינטרספייס, תיהנו ממגוון פתרונות תחת קורת גג אחת, בכללם אחסון אתרים על המערכות המתקדמות ביותר בעמוד השידרה של רשת האינטרנט:
• פתרונות מתקדמים של מסחר אלקטרוני - שרתי SSL ומפתחות הצפנה
• פתרונות data center מתקדמים, שרתים ייעודיים - Dedicated Windows 2000, NT, Linux, Unix בארץ ובעולם.

מערכת סליקה טרנזילה פותחה והושקה על ידי מתכנתי חברת אינטרספייס בשנת 2000 בעקבות דרישות השוק לפתרון סליקה זמין ואיכותי. יזמים רבים הבינו את הפוטנציאל האדיר שקיים בעולם האינטרנט הוירטואלי והיתרון שבחשיפה למליוני לקוחות עתידיים ובהתאם לכך גדל הביקוש למערכות מסחר אלקטרוני שבכללם נמנית מערכת שתאפשר קבלת תשלום בזמן אמת - טרנזילה.


הנהלת החברה


איציק נוסצקי
מנכ"ל ומייסד חברת אינטרספייס. איציק מביא עמו 35 שנות נסיון בתחום ה-Data communications. איציק החל את דרכו המקצועית ביחידה המיתולוגית של חיל המודיעין. בהמשך הוא סיים בהצטינות לימודי הנדסת חשמל בטכניון וכן MBA במנהל עסקים מהטכניון. איציק היה אחד המהנדסים הראשונים ב"רד" ולאחר מכן הקים חברה עצמאית בתחום הבנקאות ומערכות IBM , הוא שירת כמנהל מו"פ בחברת אדאקום והתקדם עד לתפקיד מנהל הפיתוח העיסקי בחברת מיחשוב פן-ארופאית האריס שם ניהל עסקאות OEM ומיזמים טכנולוגיים עם חברות כמו 3COM, Nortel, Cisco. אך טבעי היה עבורו המעבר לייעוץ ופיתוח עסקי וטכנולוגי לחברות הי-טק רבות.

אסנת ברון- מנהלת פרוייקטים
מנהלת מכירות ופרוייקטים בתחום: Dedicated Server Solution ומסחר אלקטרוני (טרנזילה). באחריות אסנת, פיתוח והשקת פתרונות אכסון מתקדמים וקשרי לקוחות. בעברה, עבדה אסנת כמנהלת תיקי לקוחות בחברת בזק זהב וקודם לכן בחברת קו מנחה. אסנת מביאה איתה, ידע רב בתחום הפננסים, האשראי ופתרונות אכסון. אסנת בעלת תואר ראשון במנהל עסקים.

ולדימיר- מנהל רשת
ולדימיר הנו מנהל מחלקת התמיכה של חברת אינטרספייס ובנוסף, אחראי על פלטפורמת מייקרוסופט בחוות השרתים של החברה (Data Center) והטמעת מודולים חדשים במערכות החברה. ולדימיר הנו יוצא יחידת ממר"ם, בה שירת כ- 3 שנים ותפקד כמנהל רשת בכיר.

דני מושנקוב- מנהל רשת UNIX בכיר
דני הנו מומחה לפתרונות תקשורת ותשתיות אינטרנט בקוד פתוח. כמו כן, דני בעל נסיון עשיר בהטמעת טכנולוגיות חדשות בתחום פתרונות ה- Data Center וארוח אפליקציות בסביבת האינטרנט והקוד הפתוח. בעברו עבד דני בחברות מובילות בתחום המולטימדיה כמנהל רשת בכיר ובחברות המספקות פתרונות אבטחת מידע.


מפתח הצפנהחשבוניות  |  חסימת הונאות  |  סליקה בטוחה  |  תרומה לקהילה
אירוח שרת  |  דומיין  |  איחסון אתרים